ŠolaSrednja šola sv. Jožefa (Vikhroli, Mumbai) in izobraževalno društvo Saraswati (Thane, Maharashtra)
Visoka šola / univerzaRJ. Thakur Jr. in Degree College of Science Commerce and Arts. (Thane, Maharashtra)
ReligijaHinduizem
HobijiTreking, plavanje, potapljanje, slikanje, izdelava skic, preživetje džungle, pustolovščine, potovanja, glasba, meditacija in branje
Odnosi in še več
Zakonski statusNeporočena
Zadeve / FantjeRajnikant Jaiswal, znan tudi kot Kant (MMA Fighter), od leta 2018 skupaj
Rajnikant Jaiswal v rokoborbi
Družina
Starši Oče - Ganesh Bhalerao
Mati - Pooja Bhalerao (dela v pisarni oddelka policije Mumbai)

Krupa Bhalerao v prireditvi

Nekaj ​​manj znanih dejstev o Krupi Bhalerao

• Krupa Bhalerao je profesionalna in redna športnica borilnih veščin in inštruktorica, ki ima 3. Dan Črni pas pri Svetovni karate organizaciji Funakoshi Shotokan.
  • Krupa se od 5. leta ukvarja z borilnimi veščinami pri mojstru Praffulu B. Pawarju in je trenirala različne vrste in sloge, kot so rokoborba, aikido, borilne veščine Sqay, judo, kick boks, lokostrelstvo, zgodovinske evropske borilne veščine, taekwondo, Alpagut Bojni šport in orožje.
  • Krupa je osvojila 146 zlatih medalj, 64 srebrnih, 21 bronastih in 41 velikih pokalnih pokalov.
  • Krupa je igrala okrožne, državne in državne turnirje. Krupa je Indijo zastopala tudi na azijskih, mednarodnih in svetovnih turnirjih.
  • Zastopala je državo Maharashtra v Goi, Bangaloreju, Punjabu, Haryani, Tamil Naduju, Uttar Pradeshu, Gujaratu in mnogih drugih. Krupa je na turnirjih svetovnega prvenstva zastopala tudi Indijo v Belorusiji, Šrilanki, na Poljskem, Portugalskem, v Maleziji, Južni Afriki, Dubaju itd.
  • Z borilnimi veščinami se ukvarja zadnjih 18 let, od leta 2012 pa tudi poučuje borilne veščine.
  • V intervjuju je Krupa povedala, da je njeno najboljše svetovno prvenstvo doslej njeno prvo svetovno prvenstvo, ki je potekalo v Belorusiji. Krupa pravi, da je po zmagi na prvenstvu samo zame igrala državno himno naše države in to je bil najbolj ponosen trenutek v mojem življenju.
  • Na potovanju borilnih veščin so bili vsi proti njej, razen njene matere. Zaradi vsakodnevne baklje in ustrahovanja v družini se je Krupa v najstniških letih soočala z depresijo.
  • Preobrat v karieri se je zgodil leta 2012, ko je bila Krupa izbrana za svoje prvo svetovno prvenstvo. Iz Indije je bilo izbranih 7 športnikov, a le Krupa je osvojila zlato in srebro ter svetovno prvenstvo. Na turnirju je sodelovalo 23 držav, Krupa pa je skupaj odigrala 11 krogov, v zadnjem krogu pa je morala premagati moškega nasprotnika in na koncu zmagala 1stSvetovno prvenstvo v Belorusiji.
  • Leta 2016 je Krupa dobila hudo poškodbo glave, zaradi katere je leta 2019 od borilnih veščin vzela dve leti in pol razlike.
  • Dobila je priložnost za igranje na svetovnem prvenstvu, vendar je bila zaradi svojega zdravja in pomanjkanja treningov popolnoma tedenska. njen partner jo je vedno motiviral in jo pripravil na svetovno prvenstvo 2019.
  • Krupa vedno pravi, da v mojem življenju obstajajo trije močni stebri: 1. njena mama gospa Pooja Bhalerao, 2. njen trener Prafful Pawar in 3. njen partner Rajnikant Jaiswal, ki jo vedno ohranja močno.

Fant in zaročenec Krupe Bhalerao Rajnikant Jaiswal

• Udeležila se je karateja do 55 kg in odprte kategorije.
  • Je osemkratna svetovna prvakinja in je zastopala Indijo v Belorusiji, Šrilanki, Maleziji, Poljski, Portugalski, Južni Afriki, Dubaju.